Her Duyguya Yakın Pelüş İskandinav Yastıklar

Her Duyguya Yakın Pelüş İskandinav Yastıklar

Yaşam alanlarında yapacağınız bazı küçük değişiklikler, size büyük duygular yaşatabilir. Ev dekorasyonu için onlarca aksesuar yüzlerce süs eşyası binlerce fikir geliştirilebilir; ama bazı detaylar dekorasyonda eşsiz deneyimler sunar. Tıpkı pelüş İskandinav yastık gibi!

Sevimli pelüş İskandinav yastık ile ister kanepenize kürklü bir doku ister koltuklarınıza sıcak bir dekor sağlayabilirsiniz. Pelüş İskandinav yastıklar; kanepe, kotluk, sandalye, yatak veya yer dekorları için istenen ambiyansı sağlar. Ev hayatına yeni nesil moda stili sağlamasının yanında peluş dokunuşlar sunar. Ruhsal dinginlik için önemli bir dekorasyon parçasıdır. Ev dekorasyonunda farklı dekorasyon fikirleri geliştirmek için de pelüş İskandinav yastıkların sunduğu huzur veren tarzdan faydalanabilirsiniz. 

Pelüş İskandinav yastık, estetik bir dokunuştur!

Ceviz Mobilya’nın kalite skalasında en üst sıralarda yer alan pelüş İskandinav yastık, 4 farklı çeşitte tasarlandı. Yastıkların içinde dolgu malzemesi olarak kırpıntı sünger kullanıldı. Arka tarafı kadife kumaş ile donatılan sevimli yastıkların ön tarafı estetik pelüş ile bezendi. Farklı dekorların renklerine uyum sağlaması için siyah, beyaz, gri ve kahve renk seçenekleri ile geliştirildi.

Fermuarlı yıkanabilir özelliğe sahip pelüş İskandinav yastık, ev ortamına sıcak bir ambiyans sağlar. Estetik kare yapısı ile her türde kanepe ve koltukta kullanılabilir. Yumuşak ve cezp edici dokusunda İskandinav kumaşın izlerini bulabilirsiniz. Kılıf, gizli dikim fermuarlıdır; çamaşır makinelerinde yıkanabilir. Yıpranma ve aşınmaya karşı dayanıklı yapısı da her ortamda kullanım için uygundur.

Pelüş İskandinav yastık; sıcak bir dokudur, estetik bir dokunuştur; her duyguya yakın özel bir üründür. Zarif dekorasyonların vazgeçilmezidir. Yumuşaklığı ve sıcaklığı ile kullanıldığı yaşam alanlarına huzur verir.

Ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

 

 


Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.