Escalade Light Dişbudak Yemek Odası Takımı

  • Ürün Kodu :
  • Piyasa Fiyatı
    19,999.00 TL

Ürün Boyutları

  Genişlik Derinlik Yükseklik
Masa 196 cm 96 cm 92 cm
Konsol 222 cm 52 cm 66 cm
Sandalye 57 cm 84 cm 101 cm

 

Ürün Özellikleri

Malzeme Dişbudak- Mdf
Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır.
Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği konsol aynasında vardır.
Masa Malzemesi Masa üst tablası 1. sınıf MDF üzerine aytaşı mat boyalıdır. Ayakları tamamen eskitme ahşap boyalı dışbudak ağacıdır.
Masa Fonksiyonu Kaşıklık Bölmeli
Konsol Malzemesi Konsol kısmında kullanılan malzemeler yan tahtaları, alt ve üst tablaları aytaşı mat boya ve tamamen MDF'dir. Çekmece önleri aytaşı boyalı MDF'dir. Çekmece içleri aytaşı mat boya ve MDF'dir. Ayakları tamamen eskitme ahşap boyalı dışbudak ağacıdır.
Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Sandalye tipi Ahşap Sandalye
Ek Bilgiler ESCALADE YAŞAM ODASI içeriğinde konsol ve aynası, masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır. Masa üst tablası 1. sınıf MDF üzerine AYTAŞI MAT boyalıdır. Ayakları tamamen eskitme ahşap boyalı DIŞBUDAK AĞACI’ dır.Konsol kısmında kullanılan malzemeler yan tahtaları, alt ve üst tablaları AYTAŞI MAT BOYA ve tamamen MDF dir. Çekmece önleri AYTAŞI boyalı MDF dir. Çekmece içleri AYTAŞI MAT BOYA ve MDF. Ayakları tamamen eskitme ahşap boyalı DIŞBUDAK AĞACI’ dır.Masa ölçüsü, özelliği sayesinde 6 ya da 8 kişilik olarak kullanılabilmektedir.Kullanım kolaylığı amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmış olup, alt ünitelerde yer alan çekmecelerin tamamında stoplama sistemi kullanılarak müşterilerimize rahat bir kullanım imkânı sağlanmıştır.
Sandalye Kumaş Değişikliği Kumaş değişimi yapılabilir. Kumaş alternatifleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.
Konsol Genişliği 222
Masa Genişliği 196
Ürün Özelliği Ahşap Sandalye
Ölçü 195 x 95
Ürün Grubu Yemek Odası
Havale / EFT (%4) :16,158.72 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları