Escalade Dişbudak Koltuk Takımı

  • Ürün Kodu :
  • Piyasa Fiyatı
    19,999.00 TL
Ürün Seçenekleri
Modul Seçimi
  • 3+3+1 (-1,699.00 TL )
  • 3+3+1+1
  • 3+1+1 (-5,399.00 TL )

Ürün Boyutları (cm)        

Ürünler Genişlik Derinlik Yükseklik
Üçlü Koltuk 235 cm 107 cm 88 cm
Berjer 79 cm 82 cm 90 cm

 

Escalade Dibudak Modern Koltuk Takımı

Dinamiklerin hızla değiştiği yeni nesil dünyada tarz, kimliğin ifadesi konumunda. Bazen yalnızca tarzımız, güçlü bir auraya sahip olmamızı sağlıyor. Modern tasarımlara boyut atlatan Escalade Koltuk Takımı, böylesine sağlam bir mizaca sahip olmak isteyenleri kendine çağırıyor. Modern hatları ve özel kapitone işçiliğiyle dikkat çeken Escalade Koltuk Takımı, sezonun modern lüks trendinin göz alıcı örneklerinden birini sunuyor. Tam bir sanat eseri. Ahşap ayaklarının görünümünü DIŞBUDAK AĞACININ gücüyle arttıran ve dokunduğunuzda bu hissi en üstlere taşıyan özelliği vazgeçilmezdir.Jery kumaş seçimiyle de kolay silinebilir ve leke tutmayan özellikleri müşterilerimizin aradığı zaman avantajı ve rahatlığını arttırmaktadır.

1- Escalade koltuk takımının oturumda 35 experia sünger kullanılmaktadır. Üzerine 5 lik kuş tüyü serra sünger koyularak, rahatlık hissinin artarak yaşanması sağlanmaktadır.

2- Ayakları fırınlanmış DIŞBUDAK Ağacının işlenerek boyanması ile son hale getiriliyor. Demir profil gövde üzerinde çift makas sırt mekanizmalarına sahiptir.

3- Gürgen Ağacını döşeme içindeki görünmeyen yerlere kullanıyoruz. Döşeme içinde Gürgen Ağacından başka malzame kullanılmamaktadır (Sunta &Kontrplak & Karton vb.)

4- Yeni nesil jerry kumaş kullanılmaktadır. Leke tutmayan, kolay silinebilen, dokusu yumuşak kumaş özelliği ile görsel zenginlik ve albeni oluşturmaktadır.

 

Teknik Özellikler

Ölçüler 3'lü Koltuk: Genişlik: 235 cm Yükseklik: 88 cm Derinlik: 107 cm Ağırlık: 76 kg
Berjer       : Genişlik:   79 cm Yükseklik: 90 cm Derinlik:   82 cm Ağırlık: 18 kg
Havale / EFT (%4) :17,003.52 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları