Hakkımızda

CEVİZ MOBİLYA

Neden Ceviz Mobilya?
 

  • ÜRETİM ANLAYIŞI FELSEFESİMİZ

Tamamen doğal ürünler kullanılmaktadır. Entegre üretim tesisi ile sandalyesine kadar tamamen kendi üretim yapmaktadır.

  • EN İYİ OLMAK

Türkiye’de ve dünya çapında yüksek beğeniler adına insanlara Ceviz Mobilya  keyfini yaşatmak ve stilini Dünya’ya yaymak. Çağdaş yönetim, üretim, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşarak fark yaratmak, sektörümüzde “ EN İYİ “ olmaktır .

  • DENEYİMLE MEMNUNİYET KAZANDIRMAK

Kazandığımız bilgiler ve davranışlar yoluyla elde ettiğimiz deneyimlerle ürün ve hizmetlerimizde sistemli ve sürekli gelişerek katma değer yaratmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak ve yaşam kalitesini yükseltmektir.

  • TEMEL DEĞERLERİMİZ

Kaliteli Ürün, doğadan esinlenen ürünlerde yalınlık, sadelik, kimseye benzemeyen kendine özgü ve kaliteli tasarımlar. Tasarımda öncü, trend belirleyici ve kişiye özel ürün üreten yüksek kalitede bir Türkiye markasıyız.

  • ISRARCI OLMAK

Sizin için çalışıyoruz. Her an ve her durumda çözüm odaklı yaklaşırız.

Tarihçe

1990 yılında Bursa Kapalıçarşı’da kurulan firmamız, “Öztekin Ev Tekstil” adı altında hizmet sağlamaya başlamıştır. 1995 yılında “Alp Tekstil” adlı ikinci bir firma ile büyüyerek, 2019 yılında bu üç firmanın iştiraklerini bünyesinde toplamış; “Ceviz Mobilya” markası ile gelişimini tamamlamıştır. 

İstanbul, Kayseri, Konya, Bursa, Ankara gibi mobilyacılık sektöründe kaliteyi ve uygun fiyat performansı bünyesinde barındıran şehirlerimizdeki fabrikalarımız ile, siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. 

Her geçen gün artan yenilikçi ürün çeşitliliğine uygun olarak, malzemelerimizi itinayla seçiyoruz. Ürünlerimizde size, sevdiklerinize ve çevreye zarar verebilecek herhangi bir kanserojen maddenin bulunmamasını önemsiyor, ürünlerimizi bu anlayışa uygun olarak geliştiriyoruz. 

 

Vizyon

Kurulduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışı birçok ülke ve şehirde ihracat yapmış olan firmamız, bugüne kadar Kuzey Irak başta olmak üzere; Azerbaycan, Rusya ve Orta Asya Türk Devletleri ile dış ticaret ağını geliştirmiştir. Özel üretim anlayışıyla birlikte yurt içinde ve yurt dışında kalitenin öncüsü olmak vizyonumuzdur.

 

Misyon

Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, ürün tedarikçilerimize ve siz değerli alıcılarımıza güvenli, huzurlu, kaliteli ve karlı bir anlayış ile doğru ortamı sağlamak, sektörün içerisinde en uygun fiyat garantisi ile en çok tercih edilen marka olmak misyonumuzdur.

 

Memnuniyet Politikanız

Ürünlerimiz ile ilgili olumlu olumsuz geribildirimleriniz için, siz değerli misafirlerimize özel olarak oluşturmuş olduğumuz müşteri hizmetleri hattımızdan bizlere ulaşabilmenizi, en kısa süre içerisinde dönüt almanızı temel ilkemiz olarak benimsiyoruz. 

 

Çevre Politikalarımız

Sağlığınızın ve güvenliğinizin esas alınarak mağaza ortamının oluşturulması, sağlığınıza ve çevreye zarar verebilecek herhangi bir etkinin yaratılmaması yasal mevzuat dahilinde İş Sağlığı ve Güvenliği politikamızdır. 


 

Kalite Politikalarımız

Ürünlerimizde sağlığınızı önemsediğimiz kadar, kalitenizi ve huzurunuzu da göz önünde bulundurarak; en uygun fiyat ile kalitenin en yüksek seviyede olduğu ürünleri siz değerli misafirlerimizi buluşturmak kalite politikalarımızdan biridir. Herhangi bir olumsuz geribildiriminiz dahilinde, satış sonrası hizmet için bizlere daima ulaşım sağlayabilmeniz ve memnuniyetsizliğinizin giderilmesi temel prensiplerimizden biridir.